Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Aktuality
POMOC SLOVENSKÝM DOVOLENKÁROM V CHORVÁTSKU

POMOC SLOVENSKÝM DOVOLENKÁROM V CHORVÁTSKU

Aj počas tohtoročnej letnej turistickej sezóny bude v období od 1. júla do 31. augusta 2016 v Chorvátskej republike pôsobiť Vysunuté konzulárne pracovisko Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Záhrebe so sídlom v Zadare. Pracovisko bude poskytovať konzulárnu pomoc a asistenciu slovenským občanom, ktorí sa počas pobytu v Chorvátsku ocitnú v núdzi.

Kontakty:
Vysunuté konzulárne pracovisko v Zadare
Don Ive Prodana 10, Zadar
Mobil: +385 99 851 9606
Te l: +385/ 23360979

dovolenka chorvátsko cavtat

Od 1. júla do 31. augusta sa tento rok o bezpečnosť dovolenkárov postará osem policajtov (štyri dvojčlenné hliadky). Pôsobiť budú v  najnavštevovanejších oblastiach Chorvátska a to Splitsko-dalmatínskej a Primorsko-goranskej:

Trogir, Split, Podgora, Tučepi, Brela, Makarska (Splitsko-dalmatínske policajné riaditeľstvo, policajná stanica Trogir, ul. Put Muline 1). V prípade núdze alebo pomoci budú k dispozícii na telefónnom čísle +385 99 7201 001.

Crikvenica, Novi Vinodolski, Opatija, Cres, Krk, Mali Lošinj, Rab, Baška, Malinska, Mošćenička Draga (Primorsko-goranské policajné riaditeľstvo, policajná stanica Crikvenica, ul. Kralja Tomislava 85 a). V prípade núdze alebo pomoci budú k dispozícii na telefónnom čísle +385 99 7201 002.

Po dohode môžu byť slovenskí policajti vyslaní na výkon služby aj do iných oblastí podľa vývoja aktuálnej situácie v dovolenkových destináciách.

Zdroj: MZVaEZ SR

DOVOLENKA CHORVÁTSKO www.cestuj.org/chorvatsko