Garancia najnižšej ceny

cenu konkrétneho zájazdu porovnáme
vo všetkých cestovných kanceláriách a vyberieme
pre vás najvýhodnejšiu cenu

Obrovská ponuka

viac ako 100 cestovných kancelárií
tisíce zájazdov a letenky do celého sveta na webe
www.CESTUJ.org

Sme féroví

u nás nakupujete dovolenky
za rovnaké ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
so všetkými zľavami a bonusmi

Amwaj Rotana Jumeirah Beach, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 13.10.2017, Raňajky
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Termín:
13.10.2017 – 20.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:54882125
1 850 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Označenie usporiadajúcej CK: Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Kategória hotela: *****
Popis lokality
Je hlavné mesto a centrum všetkého diania emirátu Dubaj. Mesto tvoria dve časti - Dubai Creek a Deira. Dubai Creek je ultramoderná časť mesta, kde vyrástli až do neba siahajúce mrakodrapy, drahé hotely a elegantné obchodné centrá. Deira naopak dýcha históriou a ponúka svojím návštevníkom typickú atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ktoré ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta. V Dubaji nájdete krásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov.
Ubytovanie
Hotel Amwaj patrí do prestížnej hotelovej siete Rotana a je súčasťou komplexu 45 pieskových mrakodrapov známych pod názvom Jumeirah Beach Residences, ktoré spolu s priľahlou promenádou "The Walk at JBR" tvoria skutočné centrum Dubai Marina. Hotel je spojený s nákupným centrom The Beach, z ktorého je vstup na udržiavanú verejnú pláž. Vzdialenosti pláž 100 m centrum 100 m nákupné možnosti 100 m letisko (Dubaj) 30 km Ubytovanie dvojlôžkové izby Classic s bočným výhľadom na more, možnosť jednej prístelky jedna zdieľaná prístelka pre dve deti dvojlôžkové izby Premium a Club Rotana Classic s výhľadom na more (za príplatok) jednolôžkové izby a rodinné izby až pre 6 osôb (info v CK) WiFi (za poplatok) LCD TV/SAT, telefón klimatizácia minibar (za poplatok), trezor (zdarma) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, župan a papuče set na prípravu kávy a čaju balkón Vybavenie hotela národná kategorizácia (*****) recepcia so zmenárňou, WiFi v lobby (zdarma) hlavná reštaurácia Horizon 2 á la carte reštaurácie (Rosso - talianska kuchyňa, Benihana - steaky, morské plody a sushi) lobby bar Atrium pool bar Sundeck vonkajší bazén, detský bazén slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne (zdarma) Bodylines Fitness & Wellness Club konferenčné miestnosti obchody so suvenírmi práčovňa, kadernícky a kozmetický salón hotel zabezpečuje dopravu do vybraných obchodných centier v Dubaji (zdarma)
Stravovanie
raňajky polpenzia (za príplatok) plná penzia (za príplatok)
Pláž
dlhá mestská pláž s bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora slnečníky, ležadlá a plážové osušky (za poplatok)
Šport a zábava
nákupné a zábavné centrum Beach Mall hotel je spojený s promenádou The Walk, ktorá je jediným nákupným bulvárom pod holým nebom v Dubaji nákupné centrum Dubai Marina je vzdialené cca 5 minút jazdy autom shuttle bus do vybraných obchodných centier v Dubaji (zdarma) shuttle bus do plážového parku (vstup, ležadlá aj slnečníky za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Budapešť trvanie letu 6 hod. transfer cca 30 min
Naša mienka
Ideálna poloha hotela v živom centre Dubaja na nábrežnej promenáde Jumeirah, pekná pláž s bielym pieskom, komfortné ubytovanie a vysoká úroveň poskytovaných služieb patria medzi hlavné prednosti tohto obľúbeného hotela.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s raňajkami letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer) = 330,- € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (21 €)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK